Головна

Ласкаво просимо на сайт нашої

школи

Оголошується конкурс на посаду директора Свидницької гімназії

УТОЧНЕНИЙ  НАКАЗ та ДОДАТОК та додаток про конкурс від 11.06.2026

У нашому закладі відбулося зворушливе свято Останнього дзвоника, яке об’єднало учнів, учителів, батьків та гостей у дружньому колі шкільної родини.

Розпочалося свято зі спільної молитви та благословення отця Романа Піти .Щирі побажання добра ,миру та Божої ласки стали гарним напутнім словом для випускників. З вітальними словами до усіх присутніх звернулися директор гімназії Ігор Ільницький та староста села Василь Гук , які привітали учнів із завершенням навчального року, подякували вчителям за їхню працю, а батькам – за підтримку й виховання дітей.
Зворушливим подарунком для дев’ятикласників став виступ першокласників, які привітали старших друзів щирою піснею .Теплі вітання та побажання випускникам висловила їхня класна керівничка. Особливо зворушливими стали вальс дітей з батьками та пісня під гітару у виконанні випускників.
Під час свята була проведена благодійна акція «Замість квітів – допомога ЗСУ». Завдяки спільним зусиллям учнів, батьків та працівників закладу було зібрано 12 020 гривень на підтримку наших захисників. Зібрані кошти передано нашому сільському волонтеру для подальшої допомоги українським воїнам. Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи та вкотре продемонстрував єдність, небайдужість і любов до України.
Нехай для випускників цей день стане початком щасливої дороги до здійснення мрій, а для всіх учнів – радісним стартом літніх канікул. Бажаємо миру, добра, натхнення та нових успіхів під мирним українським небом!

4 клас

4 клас…Це були наші перші великі перемоги, щирі усмішки, веселі перерви та незабутні уроки.Ми разом вчилися дружити, підтримувати одне одного, радіти маленьким успіхам і не боятися труднощів.
За ці роки наш клас став справжньою родиною.Ми назавжди запам’ятаємо цікаві екскурсії, свята, сміх на уроках і хвилювання перед контрольними.Кожен день у 4 класі залишив у серці теплий спогад.
Попереду — нові дороги, нові мрії та нові досягнення.Але спогади про наш 4 клас назавжди залишаться у нашому серці як світла й щаслива сторінка дитинства

Чудовий відпочинок, щирі дитячі посмішки та незабутні емоції — саме так пройшов день у релакс-комплексі «Шепільська»!

Моя вишиванка

З Днем вишиванки!

З Днем вишиванки 2

Одягаючи вишиванку, ми не просто святкуємо — ми заявляємо про себе:
Ми українці.
Ми нескорені.
Ми всюди, але серце наше — в Україні.
З Днем вишиванки!
Нехай українські традиції живуть у серці та надихають щодня.

Молитва до Пресвятої Богородиці

3 травня учні нашого закладу долучилися до спільної молитви на вервиці до Пресвятої Богородиці за мир в Україні. 🙏🇺🇦
Під час молитви діти єдналися у щирому проханні до Божої Матері про мирне небо над Україною, захист для наших воїнів, спокій і благословення для кожної родини. У руках учнів вервиця стала символом віри, надії та духовної єдності.📿
Спільна молитва допомогла кожному відчути силу добра, підтримки та любові до рідної Батьківщини. Нехай Пресвята Богородиця оберігає Україну та дарує всім людям мир і світлу надію

Привітання матерям

Матусю рідна

Моїй матусі

Найдорожча матусю! Дякую тобі за все: за казки на ніч, за безсонні ночі, за те, що ти завжди поруч. Ти — мій приклад сили, доброти і любові. Щастя тобі, рідна, і довгих років життя!

Найдорожча матусю! Дякую тобі за все: за казки на ніч, за безсонні ночі, за те, що ти завжди поруч. Ти — мій приклад сили, доброти і любові. Щастя тобі, рідна, і довгих років життя!
До  Дня пам’яті та примирення учнівське самоврядування нашого закладу провело інформаційні хвилини для учнів школи. Учні згадали подвиг героїв, говорили про ціну миру, силу єдності та важливість збереження історичної пам’яті.
До Дня пам’яті та примирення учнівське самоврядування нашого закладу провело інформаційні хвилини для учнів школи. Учні згадали подвиг героїв, говорили про ціну миру, силу єдності та важливість збереження історичної пам’яті.
Разом з дітьми виготовляли символи пам’яті — червоні маки, які є знаком скорботи та вдячності героям.
Пам’ятаємо минуле заради мирного майбутнього. Нехай у наших серцях завжди живе повага до подвигу героїв, а над Україною панують мир і злагода.

Здобувачі освіти нашої гімназії Біловус Дарина учениця 1 класу та Мудрик Юлія учениця 7 класу взяли участь у районному конкурсі «І слово, і пісня матусю,тобі”. 🌷

Учасники конкурсу проникливо та емоційно виконували пісні про маму, передаючи у кожному слові любов, вдячність і повагу до найріднішої людини. Своїми виступами діти створили щиру й теплу атмосферу, яка не залишила байдужим нікого з присутніх.
Щиро дякуємо нашим учням за старання, талант і чудові емоції, які вони подарували всім присутнім! 💐

26 квітня — день, що назавжди змінив історію України та світу. Саме цього дня у 1986 році сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції — одна з наймасштабніших техногенних катастроф людства.
Учні переглянули документальний фільм про Чорнобиль, взяли участь у тематичному уроці та здійснили віртуальну екскурсію зоною відчуження.
Сьогодні минає 40 років від тієї ночі, коли вибух змінив долі тисяч людей, змусив покинути рідні домівки та залишив невидимий слід у серцях поколінь. Чорнобиль — це не лише трагедія. Це нагадування про ціну помилок і силу людського духу. Це урок, який ми не маємо права забути.
Ми схиляємо голови перед пам’яттю ліквідаторів, які ціною власного життя та здоров’я зупинили наслідки катастрофи.

Сьогодні наша шкільна родина разом із отцем Романом Пітою, церковним хором, громадою села та працівниками культури вшанували пам’ять Героя — Володимира Коцуна, який віддав своє життя за Україну.
Учні школи декламували вірші та висловлювали щирі слова вдячності. Спільна молитва та хвилина мовчання об’єднали всіх присутніх у світлій пам’яті та повазі.
🕯️Квіти та запалені лампадки стали символом нашої вдячності й незгасної пам’яті.
Ми пам’ятаємо подвиг Героя.
Ми шануємо його відданість.🇺🇦

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Хай мир в Україні запанує,
Хай Ангел Божий спокій нам дарує!
Ісус Христос здоров’я шле з небес.
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

Бачити менше

Заходи під гаслом “БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ” відбулися в стінах нашого закладу.Увагу учнів було привернуто на актуальності створення безбар’єрного простору,основних складових безбар’єрності.Вона повинна стати суспільною нормою, а не лише зручністю для людей з фізичними вадами.

Тиждень доброти для захисників

Тиждень доброти для наших захисників завершено 💙💛

Щиро дякуємо учням та батькам нашої школи за небайдужість, підтримку та великі серця!
Протягом цього тижня ми разом творили добро: ☕ 1 день — приносили каву та чай, щоб зігріти наших воїнів
🍪 2 день — смаколики, наповнені турботою й теплом
🧴 3 день — засоби гігієни, такі необхідні щодня
🎨 4 день — малюнки та обереги, створені дитячими руками з любов’ю
🧦 5 день — шкарпетки та рукавиці, щоб подарувати тепло
Кожна річ — це не просто допомога, це знак вдячності, підтримки і віри у наших захисників 🙏
Разом ми показали, що навіть маленькі добрі справи творять велике добро!
Пишаємося нашими учнями та вдячні батькам за виховання щирих і чуйних дітей.
💛 Дякуємо нашим воїнам за захист!
💙 Разом до перемоги!
 
Учні 9 класу Свидницької гімназії відвідали ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище».
Це була чудова нагода ближче познайомитися з навчальним закладом та умовами навчання.
Особливе захоплення викликала можливість спробувати себе в різних професіях: кожен зміг відчути себе майбутнім фахівцем та відкрити для себе нові перспективи.

До 155-річчя з дня народження Лесі Українки

“Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу людина, що ім’я їй – Леся Українка. Своєю винятковістю і своєю звичайністю – усім вона дорога для нас”,- ці слова Олеся Гончара стали лейтмотивом Лесиного свята, яке проходило у Свидницькій гімназії до 155-ої річниці з дня народження Великої Українки. Лесині уроки у всіх класах школи, на яких учні читали вірші поетеси, виконували завдання вікторин,преглядали презентації, поглибили знання про славну дочку нашого народу. Цікавою була загальношкільна зустріч із Лесею-маленькою дівчинкою та Лесею-підлітком. Їхні ролі вдало зіграли Вероніка Ковалик (5 кл.) та Вероніка Степанчук (8 кл.). Вони майстерно прочитали поезії Лесі Українки. Щира вдячність усім, хто долучився до організації та проведення свята.

Пам’ятна лінійка 24 лютого

24 лютого у нашій школі відбулася пам’ятна лінійка до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Для всієї шкільної родини ця дата стала часом пам’яті, вдячності та єдності.
Учні об’єднали свої серця,щоб підтримати і подякувати всім, хто боронить та захищає нашу державу. Разом виконали Державний Гімн України — щиро, з повагою та любов’ю до Батьківщини.
Хвилиною мовчання ми вшанували пам’ять героя — випускника нашої школи Володимира Коцуна, який віддав життя за свободу України, а також усіх воїнів, що загинули, захищаючи рідну землю. Їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях.
У Національний день молитви за Україну всі разом помолилися за наших захисників, мир та перемогу, і виконали духовний гімн України. Єднаємося у вірі, надії та любові.

День рідної мови

День рідної мови

День рідної мови у початковій школі!
​Напередодні наймолодші учні перетворили школу на справжній острів українського слова.
​ Дітлахи розгадували загадки, збирали розсипані прислів’я та змагалися у знанні цікавих українських слів.
​ Першокласники декламували вірші видатних поетів, дивуючи своєю артистичністю та любов’ю до рідного слова.Другокласники залишили повідомлення про важливість рідної мови наступним поколінням. Учні 3 – 4 класів створювали листівки про нашу солов’їну.
​ Школа зацвіла вишиванками, створюючи неймовірну атмосферу єдності.
​Дякуємо нашим маленьким патріотам за те, що плекають рідну мову змалечку! Плекаймо наше слово, бо в ньому — наша сила. 💙💛

https://www.facebook.com/reel/1395788061855168

20 лютого у нашій школі було проведено флешмоб з нагоди Міжнародного дня рідної мови.
До заходу активно долучилися учні 5-9 класів. Діти із задоволенням декламували українські прислів’я та приказки, демонструючи багатство, мудрість і мелодійність рідного слова. Кожен виступ був щирим і наповненим любов’ю до своєї мови.
Під час заходу вчителька української мови та літератури Ядлось Н.В. зачитала учням розповідь про значення мови в житті людини та народу, наголосивши, що мова — це душа нації, її історія, культура й духовна спадщина.
Флешмоб став ще одним нагадуванням про те, що рідне слово потрібно берегти, плекати й передавати наступним поколінням.

https://www.facebook.com/reel/881131428297363

Цього дня шкільна родина об’єдналася у спільній справі — збереженні пам’яті про Героїв, які віддали своє життя за свободу та гідність України під час подій Революції Гідності 2013–2014 років.
Учні всієї школи долучилися до акції, власноруч виготовляючи паперових ангелів. Вони були не лише білими, а й ніжно різнокольоровими — як символ світла, надії та віри в мирне майбутнє. Кожен ангел створювався з особливим теплом, щирістю та повагою. Діти обережно розміщували своїх ангелів, вкладаючи у них вдячність і пам’ять про тих, хто став Небесною Сотнею.
Тиха акція стала моментом єдності, роздумів і глибокої шани.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо. 🇺🇦

Відповідно до міжнародної ініціативи Safer Internet Day (День безпечного
Інтернету) з 10 по 27 лютого 2026 року триває інформаційно-просвітницька
кампанія з питань безпечного та відповідального використання Інтернету,
захисту дітей і молоді в цифровому середовищі, протидії кібербулінгу, онлайншахрайству, дезінформації та небезпечному контенту. Долучилися до цієї кампаній й учасники освітнього процесу нашої школи.

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ

20 лютого у нашій школі було проведено флешмоб з нагоди Міжнародного дня рідної мови.
До заходу активно долучилися учні 5-9 класів. Діти із задоволенням декламували українські прислів’я та приказки, демонструючи багатство, мудрість і мелодійність рідного слова. Кожен виступ був щирим і наповненим любов’ю до своєї мови.
Під час заходу вчителька української мови та літератури Ядлось Н.В. зачитала учням розповідь про значення мови в житті людини та народу, наголосивши, що мова — це душа нації, її історія, культура й духовна спадщина.
Флешмоб став ще одним нагадуванням про те, що рідне слово потрібно берегти, плекати й передавати наступним поколінням.

Акція вшанування Героїв Майдану

Цього дня шкільна родина об’єдналася у спільній справі — збереженні пам’яті про Героїв, які віддали своє життя за свободу та гідність України під час подій Революції Гідності 2013–2014 років.
Учні всієї школи долучилися до акції, власноруч виготовляючи паперових ангелів. Вони були не лише білими, а й ніжно різнокольоровими — як символ світла, надії та віри в мирне майбутнє. Кожен ангел створювався з особливим теплом, щирістю та повагою. Діти обережно розміщували своїх ангелів, вкладаючи у них вдячність і пам’ять про тих, хто став Небесною Сотнею.
Тиха акція стала моментом єдності, роздумів і глибокої шани.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо. 🇺🇦

18 лютого до нашого закладу із профорієнтаційним візитом завітали представники ДНЗ”Художнє професійно-технічне училище імені Й.П.Станька”смт.Івано-Франкове. Зустріч була цікавою та пізнавальною для учнів.
Гості розповіли про спеціальності, які можна здобути в училищі, умови навчання та можливості для творчого розвитку. Діти дізналися більше про професії художнього та декоративного напрямків, мали змогу поставити запитання та отримати змістовні відповіді на них.
Щиро дякуємо представникам училища практичному психологові Покрищук Мирославі та майстеру виробничого навчання Приставському Володимирові за теплу зустріч та корисну інформацію.

17 лютого 2026 року в Яворівській громаді пройшов ІІ етап Всеукраїнських змагань Пліч-о-пліч з Черлідингу.
За результатами змагань:
У віковій категорії 8-9 класи:
🥈місце – команда Свидницької гімназії.
Змагання проходили під гаслом “Разом переможемо!”.
Пишаємось нашими дівчатами та щиро дякуємо всім,хто вболівав за нас.

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

З Днем Єднання! 🇺🇦
Сьогодні вся наша шкільна родина — від найменших до найстарших — об’єдналася, щоб показати: ми разом, підтримуємо одне одного і віримо в Україну. День єднання став для нас не просто датою в календарі, а справжнім символом згуртованості, щирих усмішок.
Разом до перемоги та світлого майбутнього!
День Єднання — це свято, яке символізує згуртованість українського народу, нашу силу, віру та незламність. Це день, коли ми ще раз нагадуємо собі, що разом ми — сила.

К О Л Ь О Р О В И Й       Т И Ж Д Е Н Ь

🌈 Це було незабутньо.
​Наші шкільні коридори ще ніколи не бачили стільки барв! Цей тиждень став справжнім вибухом креативу, єдності та крутого настрою. Кожен день був окремою історією, яку ми створювали разом.
📊 Цифри та факти тижня:
​100% яскравих селфі у шкільних дзеркалах.
​Тонни позитивних емоцій на перервах.
​Жодного нудного моменту в розкладі!
​Особлива подяка: Дякуємо кожному учню за креативні аксесуари, батькам — за підтримку ідей, а вчителям — за те, що стали частиною цього кольорового марафону!

ДЕНЬ СВ.ВАЛЕНТИНА У ШКОЛІ

До дня Святого Валентина у нашій гімназії, була організована поштова скринька купідона. І кожен з учнів мав нагоду подарувати приємні враження своїй близькій людині❤️

РІЗДВ’ЯНИЙ НАСТРІЙ У НАШІЙ ШКОЛІ

ДЕНЬ ДОБРОТИ

День доброти у 4 класі 🌼

У нашому 4 класі пройшов День доброти! 💛

Учні активно долучилися до цієї доброї справи — кожен зробив свій маленький, але важливий вчинок.

Діти зрозуміли: робити добро — легко і приємно! І навіть найменша допомога може зробити світ кращим. 💫

https://www.facebook.com/100043462823496/videos/pcb.1341526974328201/1241703644664691

https://www.facebook.com/100043462823496/videos/pcb.1341526974328201/823509430335352

https://www.facebook.com/100043462823496/videos/pcb.1341526974328201/1368646408222349

З Днем учителя!

Сьогодні ми вітаємо наших провідників та натхненників — усіх, хто присвятив своє життя освіті.
Вчитель — це не просто професія, це особливий дар мудрості, що перетворює складне на зрозуміле. Дар терпіння, який допомагає знайти підхід до кожного серця.
Дар світла, що вказує шлях у майбутнє.
Ви формуєте не лише знання, але й характери. Саме завдяки вам мрії набувають контурів, а здібності розкриваються. Дякуємо за кожен урок, за підтримку, за те, що бачите в нас потенціал, навіть коли ми самі його не бачимо.
Бажаємо вам міцного здоров’я та невичерпної енергії,мирного неба і вдячності від кожного, кого ви навчали!

Ваша праця безцінна!

 

День миру в закладі

День миру в закладі

День миру: важливий для світу, особливий для України.
21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру — день єдності, гармонії та добра.
Для України цей день має особливе значення, адже ми як ніколи розуміємо цінність миру, безпеки й спокійного дитинства.
Це чудова нагода поговорити про важливі цінності та провести час творчо й з користю.
Нехай цей день та усі наступні будуть наповнені теплом, світлом і добрими справами 💙💛

1 вересня -День знань. Вітаємо всіх та зичимо мирного неба

Останній дзвоник – символ завершення шкільного року.

Для випускників це особливий день. Він сповіщає про прощання зі шкільними стінами та початок нового, дорослого життя. Бажаємо вам, дорогі випускники, успіхів у всіх починаннях і впевненого кроку в майбутнє! Нехай всі ваші мрії здійсняться.

Для молодших школярів цей дзвоник – це передвісник довгоочікуваних літніх канікул. Відпочивайте, набирайтеся сил і повертайтеся до школи з новими ідеями!

ТРАДИЦІЙНА  ПЕРЕДВЕЛИКОДНЯ  ТОЛОКА  У  НАШОМУ  ЗАКЛАДІ

3 квітня учні Свидницької гімназії спорядили та відправили воїнам 24-ої бригади 13 спальних мішків, які ми отримали від наших друзів-волонтерів з Варшавського радіоклубу(Республіка Польща) через заступника директора Козлова В.А. Не забули школярі долучити захисникам й свої малюнки-обереги.

Щодо протидії способам вербування.

З березня до Дня спротиву окупації Криму проведено перегляд документального фільму «Крим нескорений». Учнів було проінформовано про хронологічний перебіг ворожої агресії на суверенну українську територію,українських патріотів,що чинили опір та сучасні наслідки  захоплення Кримського півострова.   

25 лютого святкуємо день народження🇺🇦Лесі Українки -окраси і гордості української нації.Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…”Саме ці слова максимально відкривають людину, жінку, поетесу.
Леся Українка – прообраз сучасної сильної жінки, в якої можна повчитись як упевнено йти до мети, як ігнорувати труднощі, як бути успішною, незважаючи на випробування долі.💙💛

24 лютого 2025 року – третя річниця початку повномасштабної війни, і цей день залишиться назавжди не тільки в історії, але і в пам’яті кожного українця. 🇺🇦 Щиро дякуємо Вам мужні українські Воїни за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо Вам за Вашу незламність та мужність, сміливість та стійкість.

Мова – наш код. Мова нас ідентифікує як націю. «Мова – то серце народу: гине мова – гине народ» (Іван Огієнко). Для людства мова – це найбільша цінність, бо віддзеркалює душу народу та його історію. З початком повномасштабної війни українська мова стала символом свободи і волі, а також могутньою зброєю українського народу в боротьбі за незалежність і перемогу. Ціною життів найкращих виборюється право говорити рідною мовою, бути українцями, визначати своє майбутнє.
До Міжнародного дня материнської мови учні Свидницької гімназії провели відеоестафету «Яке ти знаєш незвичайне українське слово?» і засвідчили: українська мова багата, колоритна,цікава, милозвучна, емоційна, прекрасна,одним словом – ЖИВА!
1 лютого – Міжнародний день рідної мови– це чудова нагода нагадати учням про красу, мелодійність і багатство української мови! Цей день має стати святом слова, культури та національної гордості.
Наші першокласники щиро вітають усіх у цей день.
Сьогодні наша бібліотека приймала маленьких допитливих гостей – першокласників! 🌿☘️
Вони вирушили у захопливу подорож книжковим світом,познайомилися з правилами користування бібліотекою та дізналися,як правильно поводитися з книгами.✨🎉
Було весело,пізнавально та цікаво!
Сподіваємося,що ця зустріч стане початком великої дружби з книгами!💥

Педагоги школи з учнями-призерами ІІ туру олімпіад з основ наук

Вітаємо учнів нашої гімназії,які гідно представили свої знання та вміння на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: українська мова та література- Соколовська Марія(9 клас)- ІІІ місце ( вчитель Ядлось Н.В.), математика – Довгаюк Марія (7 клас)-ІІІ місце (вчитель Олех Марія), біологія- Соколовська Марія (9 клас) – ІІІ місце (вчитель Пашко Л.М.), правознавство -Соколовська Марія(9 клас) -ІІІ місце (вчитель Шидловська О.Я), географія -Олех Назар( 9 клас)-ІІІ місце (Гуряк М.М), фізика -Олех Назар (9 клас)-ІІІ місце (вчитель Козлов В.А.).

День Соборності в дошкільному підрозділі гімназії “Сонечко”

Грудневі благодійні ярмарки надопомогу ЗСУ

Роз’яснення щодо правових аспектів волонтерської діяльності

19 грудня наша гімназія поринула у магічний світ Різдва та Нового року – час, коли здійснюються найзаповітніші мрії, серця наповнюються теплом, а єднання дарує справжню радість.
Саме таку радість подарували глядачам учні 1-4 класів .
Щиро дякуємо всім учасникам за вашу працю, талант і відданість! Окрема подяка нашим глядачам за підтримку і найгучніші овації, які ми разом присвятили нашим захисникам і захисницям – воїнам Збройних сил України. Саме завдяки їм ми маємо можливість збиратися, радіти та святкувати.
Вітаємо всіх із прийдешніми святами !
Нехай ця святкова атмосфера залишається з вами!

День української хустки — це свято , що символізує єдність поколінь, багатство традицій та красу нашої культур. Хустка — це більше, ніж просто аксесуар. Вона є оберегом, символом жіночності та родинного тепла🫂.
Сьогодні ми вшановуємо не лише цей унікальний елемент народного одягу, а й жінок, які зберігають і передають традиції з покоління в покоління. Кожен вузлик і візерунок на хустці має своє значення, розповідає історію, вплітає частинку душі💓.
Давайте підтримувати наші традиції та ділитися цим скарбом з усім світом. Одягніть хустку сьогодні та відчуйте її магію!
З Днем української хустки!

Напередодні найбажанішого свята 🎅діти здійснили незабутню подорож до Св.Миколая. Подолавши далеку дорогу,втомлені, проте з усмішкою повернулися до своїх домівок 🏘
30 листопада свято Андрія,воно особливе тим, що однією з найцікавіших і найвеселіших українських традицій, які крізь віки дійшли до нашого часу вважають проведення Андріївських вечорниць.
Підтримаймо та збагачуймо традиції та звичаї нашого народу, не забуваймо їх, адже це наше національно-духовне багатство, наша єдність і наближення до Перемоги!!!💙💛🇺🇦
Поки живуть традиції, живе й народ!!!💙💛🇺🇦.

Ось і завершився ще один навчальний тиждень для учнів початкових класів ,котрий був доповнений веселощами та креативом. Дякуємо нашим ЗСУ за можливість проведення таких днів та батькам за розуміння та співпрацю)))

Андріївські вечорниці одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. 30 листопада вся Україна відзначає свято Андрія. Традиційно у цей день дівчата та хлопці збиралися до однієї хати жартували, співали, грали в ігри.

Сьогодні у Свидницькій гімназії відбулися Андріївські вечорниці, якими розпочався зимовий цикл тематичних різдвяних свят. Із задоволенням до святкування долучились учні 9 класу. Діти закріпили знання про звичаї та традиції українського народу — ігри з калитою, ворожіння, також дівчата приготували вареники.

Святкова розвага сприяла вихованню поваги до традицій власного народу. Дійство пройшло невимушено, всі отримали позитивні емоції.

Кажуть, усі ворожби та бажання «під Андрія» збуваються. Тож нехай здійсниться найзаповітніше бажання всіх українців – наша Перемога!

Школа – місце , де навчаються найкращі активні діти🧑‍🎓👩‍🎓, котрі, окрім стандартних уроків , мають чим себе зайняти 😉

Запалимо свічку у кожній родині… Хай палає свічка,хай палає, Поєднає вона нас у цей час. Хай сьогодні спогади лунають, Пам’ять чиста,світла і велична хай єднає нас!

27 жовтня — День української писемності та мови

Бережіть та плекайте, захищайте та оберігайте. А найголовніше — розмовляйте та пишіть українською!

Ми вдячні нашим захисникам і захисницям за можливість говорити нашою мовою 💙💛

З Днем української писемності та мови!

25 жовтня учні гімназії прийняли участь в всеукраїнському флешмобі – написанні Радіодиктанту національної єдності-2024.Він покликаний не перевіряти грамотність учасників, а об’єднати якомога більше людей навколо України в усьому світі.І писали його наші учні разом із тисячами людей на нашій планеті.

В рамках реалізації соціального проєкту «Безпека в дії» до нашого закладу завітали працівниця ювенальної поліції Яворівського районного відділу Національної поліції Руслана Мацелюх та працівники акціонерного товариства «Укргазвидобування» Світлана Хитрова та Анастасія Теплюк.Метою відвідин була робота з підвищення рівня безпеки перебування дітей на вулиці в темний час доби.Гості прочитали учням 1-4 класів лекцію про правила безпечного руху у сутінках та у темний час доби та вручили кожному учневі світловідбиваючі брелки на учнівський одяг чи сумку, що значно допоможуть учасникам дорожнього руху. 

https://www.facebook.com/share/v/TUhtZQ72tmGmLXr7/

Хліб – один із найпопулярніших продуктів у світі. Тому не дивно, що у нього є своє свято – Всесвітній день хліба🍞🥐🥨🥖, що відзначається щорічно 16 жовтня. До святкування долучилися й учні 1-4 класів нашого освітнього закладу.Діти розширили свої знання про хліб, як один із найдавніших і основних продуктів харчування, познайомилися зі шляхом, який проходить хліб перш, ніж потрапити до столу, розширили уявлення про необхідність вживання хліба, про значення хліба за часів голодомору та війни. Сформували думку про хліб як про найбільшу цінність у житті людини. А також відгадували загадки, ребуси, кросворди. Ну і, звичайно, поласували смачними хлібобулочними виробами.🧇🥯🥞🍪🍩🥮

Сьогодні учні 1-4 класів весело та з користю провели час, відзначаючи Всесвітній день здорового харчування. Разом вони досліджували, які продукти корисні для здоров’я і чому важливо дотримуватися збалансованого раціону. Діти брали участь у цікавих вікторинах та іграх. Вони власноруч готували смачні салати, а опісля змогли поласувати ними та пригостити усіх охочих.
Тепер учні 1-4 класів знають, що здорове харчування — це не тільки корисно, а й дуже смачно!

Адміністрація Свидницької гімназії,педагогічний та учнівський колектив щиро  дякує  директору ГПУ «Львівгазвидобування» Сендезі О.С. та заступнику голови Яворівської міської ради Михасяк К.В. за сприяння у спонсорському  придбанні звуковідтворювальної та комп’ютерної техніки до Дня знань.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА – 2024

4 червня учні Свидницької гімназії відвідали музей ,,Військової історії Яворівщини”. Було дуже цікаво проводити екскурсію, так як діти живуть патріотичним вихованням та сьогоднішними буднями.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
1 червня – День захисту дітей.Вже третій рік в Україні він такий…Діти не повинні бачити війну! Миру нашим дітям та всім нам

Онлайн-марафон з нагоди 110-ої річниці від дня створення Гімну українських січових стрільців      “Ой у лузі червона калина”

СВЯТО ВИШИВАНКИ В ШКОЛІ

https://www.facebook.com/reel/365385649846623

Вишиваємо закладку для книги 

https://www.facebook.com/100050153753307/videos/418371021089776/?idorvanity=224484272699149

Мама – єдина у світі троянда, котра не має колючок.

Страсний тиждень…Час,присвячений споминам про останні дні земного життя Спасителя.Щоб краще зрозуміти усю глибину Страсного тижня,учні 2-4 класів відвідали Каплицю Матері Божої над криницею у с.Глиниці та помолились за Перемогу України над супостатом.

У п’ятницю, 26 квітня, учні, учителі Свидницької гімназії пройшли хресною дорогою України слідом за Христом, якого за наші гріхи було розіп’ято на хресті. Усі присутні роздумували над шляхом Ісуса на Голгофу, щоб збагнути справжній сенс страждань і випробувань, які терпить Україна на шляху до нового життя. Діти й дорослі молились, щоб хресна дорога багатостраждальної України якнайшвидше закінчилась і прийшло Воскресіння – мир і спокій запанував на нашій українській землі.
Ми проходимо хресну дорогу.
І я знаю : прийде спасіння!
Ми чекаємо на перемогу,
Як на Твоє святе Воскресіння!

Заняття з елементами творчості ”Мої джерела підтримки”.
Сьогодні дуже важливо вміти відновлювати внутрішній ресурс для можливості реалізовувати себе, дарувати тепло та любов рідним, продовжувати жити загалом.
Тому такі заняття з психосоціальної підтримки покликані саме на пошук джерела внутрішньої енергії, місця сили та відновлення ресурсу .
Волонтер Вощак Зоряна намагалась показати за допомогою практичних вправ важливість підтримки та позитивного мікроклімату в колективі. Адже вчителі – це будівники майбутнього суспільства .

Учні 8-9 класів Свидницької гімназії відвідали тир у Краковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича, з метою навчання їх прийомів і правил стрільби з пневматичної гвинтівки, вивчення заходів безпеки при поводженні зі зброєю.
Щиро дякуємо поліцейському офіцеру Яворівської громади Ханику Р.В. та вчителю Краковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Світлаку Я.Й.

19 квітня учасники освітнього процесу гімназії взяли участь у традиційній весняній толоці.

З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень.12 квітня до нас завітали працівники поліції: поліцейський офіцер громади #Ханик_Ростислав_Вікторович, начальник ювенальної превенції Яворівського РВП ГУ НП у Львівській області #Мацелюх_Руслана,старший дільничний офіцер поліції #Горгут_Надія_Степанівна, які провели з учнями бесіду на тему “Булінг та його протидія”.З’ясовували його види,форми,обговорили питання щодо протидії булінгу.Наголосили на недопущенні жорстокості й насильства серед дітей.Також наголосили про відповідальність неповнолітніх за керування мотоциклами та мопедами.

8 квітня у Свидницьку гімназію завітав духовий оркестр 24 ОМБр,що носить ім’я короля Данила.Для учасників освітнього процесу оркестранти та солісти виконали ряд пропулярних оркестрових та вокальних творів.Здобувачі освіти пообіцяли молитися за швидшу нашу перемогу та надіслати воїнам на фронті листівки підтримки. 

https://www.facebook.com/100050153753307/videos/pcb.946063237207912/1488319528417420

https://www.facebook.com/100050153753307/videos/pcb.946063237207912/3633506663604329

https://www.facebook.com/100050153753307/videos/pcb.946063237207912/418683854076711

По дорозі бігла мишка
І несла в торбинці книжку.
У тій книжці – казочки,
Ті,що люблять малюки.
Одна казка загубилась,
До Свидницької гімназії прикотилась.
Тут діти слухняні її чекали
І “Ріпку” на новий лад переглядали.

https://www.facebook.com/100050153753307/videos/1824288017995457/

Щовесни,коли тануть сніги
І на рясті засяє веселка,
У повній сил та живої снаги
Вшановуєм пам’ять Шевченка

https://www.facebook.com/reel/300574326164296

https://www.facebook.com/100050153753307/videos/pcb.942473767566859/1824288017995457

210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Шевченко писав про живе, про болюче, про неминуче.
Кобзар знав майбутнє.
Сьогодні, коли наш народ героїчно дає чергову відсіч російському окупанту, виборює свободу та незалежність ціною крові, вірші поета, його заклики, пророцтва та заповіт є актуальні, як ніколи.
Учні 2-4 класів гімназії долучилися до святкування Тарасового дня у цікавий спосіб .
Спільними зусиллями діти зуміли виготовити невелику збірку творів Т.Г.Шевченка. Із захопленням читали вірші ,співали пісень,готували ілюстрації до прочитаних творів, роздумували над пророчими словами Кобзаря. Опісля усіх здобувачів чекала приємна несподіванка.

Який він,наш Шевченко?Шевченківський тиждень у Свидницькій гімназії допоміг учням відповісти на це питання.Багато відкриттів зробили для себе ,пізнали Тараса не таким,яким вони його знали до сьогоднішнього дня.А допомогли їм у цьому цікаві нестандартні заходи,проведені в гімназії:різноманітні вікторини,створення презентацій,перегляд сучасного мультфільму про Шевченка,участь у Всеукраїнському онлайн- конкурсі”ТГШ210:Таємниця генія Шевченка”,оформлення тематичного стенда “Шевченкові- 210”,інтерв’ю з членами родини “Шевченко в моїй сім’ї “.Особливо запам’яталась екскурсія до мінімузею “Кобзаря”,яку провела вчитель української мови та літератури Ядлось Наталія Володимирівна для учнів 3-9 класів.Діти із захопленням оглядати різноманітні видання “Кобзаря”,зацікавила історія столітнього “Кобзаря” привезеного з Польщі ,розглядали копії рукописів Тараса Шевченка.Затамувавши подих,слухали про мініатюрне видання Кобзаря” Миколи Сядристого – художника і майстра від Бога. Читацький марафон ” Слово Шевченка єднає” і флешмоб “Співаємо пісні про Тараса”завершили Шевченківський тиждень 2024 року у Свидницькій гімназії. Повторюймо за нашим Пророком ,Учителем,Українцем і вірмо в це: І на оновленій землі Врага не буде ,супостата, А буде син,і буде мати, І будуть люди на землі.

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй боротьбі за незалежність та територіальну цілісність.Патріотизм є нагальною потребою держави, якій необхідні національно свідомі громадяни,здатні забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі. З 19 по 23 лютого у Свидницькій гімназії проходив Тиждень національно-патріотичного виховання. Розпочався тиждень з тематичної лінійки “У єдності наша сила та міць” та з виконання Державного Гімну України. У шкільній бібліотеці функціонувала книжкова виставка «Трагічні сторінки сучасної України”.Класні керівники провели години спілкування на теми” Патріотизм в душі спілкування” та ” Мова – духовний скарб нації”.20 лютого лідери учнівського самоврядування вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та провели флешмоб ” Ангели Майдану”. 23 лютого було проведено виховний захід “Два роки незламності”. Також наші учні,педагоги та батьки долучились до ліплення вареників для наших воїнів . Виховуючи патріотів ми піклуємось про майбутнє України.Ми маємо надію,що навчимо дітей жити з вірою в майбутнє нашої незалежної держави.

День української мови.Маленькі наші дошкільнята
Мова – це не просто слова у безмежному просторі знань.
Мова – це код нації. Це наше минуле, сьогодення і майбутнє 🇺🇦
Сьогодні війна йде за нашу Державу, нашу Свободу і нашу Мову.
З Міжнародним днем мови!
Бережімо і плекаймо найцінніше, що маємо!

08.02.2024р. відбулись фінальні змагання з настільного тенісу серед шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів.
Змагання розпочались хвилиною мовчання та підняттям Державного прапора України.
Місця розподілились таким чином: серед ЗЗСО І-ІІ ступенів
1 місце – Сарнівська гімназія
2 місце – Свидницька гімназія
3 місце – Вороблячинська гімназія імені Віталія Коцюби
Серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів
1 місце – Краковецький ЗЗСО І-ІІІст імені Романа Шухевича
2 місце – Нагачівський ЗЗСО І-ІІІст
3 місце – Яворівський ЗЗСО І-ІІІст номер 3 імені Тараса Шевченка
Для привітання учасників змагань та нагородження переможців слово було надане начальнику відділу освіти Володимиру Байді.
Учні та вчителі змагань щиро подякували за сприяння та нагородження учнів кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками .

Учні 6-9 класів здійснили незабутню поїздку в пекарню “Еко Татко”,де взяли участь у майстер – класі з випічки справжнього живого хліба з висівками,замішаного на сироватці ,спеченого у глиняній печі на дровах.Діти дізнались звідки береться хліб,для чого живе людина і про те,що найважливішим у житті є міра . Усіх учасників було поділено на дві команди,між якими відбувались змагання ( хто швидше насипе борошно ,висівки,сіль,цукор та краще замість тісто). Після успішної праці діти поласували справжнім козацьким кулішем,печеною картоплею зі салам,чаєм із запашних трав. Учні побували на кордоні України з Польщею,побачили як працює наша прикордонна служба. Кожен учасник отримав іменний сертифікат та власноруч створений хліб ,запах і смак якого запам’ятається назавжди.

Ми живемо у нелегкі часи ,коли триває боротьба за свободу.Допомагати нашим воїнам ,які захищають нашу Україну,боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Напередодні Різдва Христового в нашій гімназії відбувся благодійний ярмарок “Разом до перемоги” на підтримку ЗСУ. Було зібрано 14529 гривень. Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу за ініціативність,активність,небайдужість та підтримку.

Мами- українки,роду Берегині.Бережи вас Боже повсякчас і нині. Ми дякуємо всім матерям,чиї діти стали на захист України .За ваші безсонні,тривожні ночі,щиру молитву і любов безмежну.Низький уклін,матерям захисників.Ви виховали справжніх героїв.

З 11по 15 грудня у Свидницькій гімназії було проведено “Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ”.Протягом тижня діти були залучені до різних акцій та патріотичних занять.Кожен день мав свій колір. Перший день- білий колір.Символ миру.Тема -“Голуб миру”.Другий день- жовтий колір.Символ надії,радості.Колір сонця,тепла.Тема- “Діти наше майбутнє”.Третій день кольорового тижня – зелений колір,що означає “Незламні воїни”. Символ мужності та твердості.Колір надії,віри.Учні у цей день створили банку побажань воїнам і на долоньках писали риси характеру героїв.Четвертий день- синій колір.Він символізує синє небо, безкінечність ,вірність.Колір спокою.Тема – “День вдячності матерям”.Діти висловлювали вдячність усім матерям наших захисників та створили відеоролик подяки.П’ятий день – чорний колір.Тема – “Пам’яті героїв”.Учні школи вшановували пам’ ять загиблих героїв хвилиною мовчання.Молилися за захисників України,робили їм обереги.

У Свидницькій гімназії було проведено новорічно- різдвяну виставку “Новорічна композиція”, з метою бережливого ставлення до природи,як невичерпного джерела краси і творчого натхнення,формування практичних навичок і умінь. Щира подяка учасникам конкурсу за неповторні та креативні композиції,зроблені з любов’ю.

7 грудня – день української хустки. Хустка — це наш символ вроди чарівної,
Оберіг від горя й доленьки сумної.
Червоніють маки й буя калина,
Хустку українську одягла дівчина.
Ниточками срібними вишиті зірки,
Мальви різнобарвні й диво колоски.
Скільки в ній є сили, вірності, любові,
В кожнім візерунку барви пречудові.
Хустку українську одягла дівчина,
Хай же завжди квітне наша Україна.

Через поле , через гай іде святий Миколай …
Завітав він і до діток 1 та 2 класу.
Щиро дякуємо святому Миколаю за подаруночки, а Всевишньому та воїнам ЗСУ за кожен прожитий день.

З-поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим був і залишається день Святого Андрія, коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави, веселощі, ворожіння.
29 листопада в Свидницькій гімназії відбулися Андріївські вечорниці,котрі провели учні 3 та 4 класу(вчителі Кісілевич Марія ,Христина Паньо ).Глядачі мали змогу пригадати минуле, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія.
Усі учасники вечорниць могли скуштувати традиційні українські страви: вареники, пампушки, які манили своїм чудовим запахом і від різноманітності яких розбігались очі.
На Андріївських вечорницях учні ще раз довели, що в нашого народу цікаві обряди та традиції, залишені в спадок від наших бабусь і дідусів.
Дякуємо Богу та нашим ЗСУ за можливість проведення свята.

Голодомор 1932-1933рр.-це глибока рана нашої історії, що завжди кровоточить важким болем минулого..

22 листопада-День Гідності та Свободи — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та гідність.
Віримо у перемогу. Слава Україні! Героям Слава!

У Свидницькій гімназії, з нагоди Дня відмови від паління, було проведено дослід “Вплив куріння на організм людини” з метою сприяння поширення залежності, профілактики паління та інформування учнів про згубний вплив нікотину на здоров’я.

Дякуючи Богу та нашим ЗСУ, учні нашої гімназії мали змогу побачити виставу за участю акторів Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича.Діти перенеслись в Країну мрій та весело провели час.

Синичка- зимуюча пташка з яскравим пір’ячком.Цю пташку вважають своєрідним оберегом- вісницею добрих звісток,радості та веселощів.Здобувачі освіти ознайомились з цікавими фактами,прислів’ями та приказками про синичку,а також про її охорону і піклування.

13 листопада– Всесвітній день доброти.
Один гарний вчинок може викликати ланцюгову реакцію і дати поштовх іншим робити добро.
Одне щире “дякую” іноді може врятувати від зневіри й зла.
Зміни починаються з кожного маленького вчинку.
Будьмо добрими, щирими й доброзичливими. І тоді у нашому бурхливому світі завжди переважатимуть хвилі добра, любові і злагоди! Дякуємо нашим ЗСУ за можливість творити добро

Під час осінніх канікул наші школярі мали змогу безкоштовно відвідати льодову арену в місті Новояворівськ. Ця поїздка відбулась завдяки сприянню відділу освіти Яворівської міської ради .

Переможці в І етапі фестивалю – конкурсу “Сурми звитяги” у номінації “Художнє читання”.

ІІ вікова категорія

Місяць жовтень – присвячений вшануванню Діви Марії через молитви на вервиці.

16 жовтня – Всесвітній День хліба.Лише 4 літери…Та скільки тут любові, ніжності, тепла та шани до людської праці.З метою поглиблення знань учнів про важкий труд хлібороба, були проведені години спілкування у 1-4 класах.Спільно переглянувши відеоролик,здобувачі дізнались, скільки людей докладає зусиль,аби ми посмакували запашною хлібиною.

Низький уклін Вам,дорогі хлібороби,за те,що другий рік поспіль збираєте урожай під обстрілами та наближаєте нашу ПЕРЕМОГУ.

Мандрівка у Свидницьке лісництво сьогодні пройшла для учнів 2 класу з вчителькою Іриною Мудрик весело та цікаво.

Основна мета екскурсії була плекати у дітей дбайливе ставлення до природи. Учні познайомилися з основними напрямками діяльності лісництва, а також побачили, де вирощують вічнозелені декоративні сіянці та саджанці. Діти мали можливість розмалювати картину та посмакувати смаколиками.

Щиро дякуємо Брошко Н. Б. за цікаву і повчальну екскурсію та гостинність.

Щоденна рухова активність – це запорука не лише фізичного ,але й психологічного здоров’я .

11 жовтня відзначають Міжнародний день дівчат.Дякуючи нашим відважним Захисникам та Захисницям,ми змогли відзначити цей день у нашій школі.Усі красуні проявили свою елегантність,вишуканість,чарівність під час проведення цікавих і веселих розваг.

Посмішка.Вона нічого не коштує,але багато дає.Саме тому вчителі початкових класів приклали зусиль,аби кожна дитина усміхнулася та дарувала посмішку ближньому🤗 Використавши природні матеріали,учні прикрасили шкільне подвір’я цікавими композиціями та взяли участь у різних іграх.

 З метою підвищення рівня стійкості до пропаганди та вдосконалення навичок критичного мислення для здобувачів освіти було організовано перегляд телевізійного уроку єдності,який був присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям .

ГУМАННЕ СТАВЛЕННЯ ДО ТВАРИН

Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня. Це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких тваринок, а й замислитися про екологічну ситуацію у реальному світі.

Напередодні Дня захисту тварин був анонсований фоточелендж ” Моя домашня тваринка”. Багато дітей активно долучилися до цього челенджу.

02 жовтня було проведено конкурс “Квітковий вернісаж”.Така виставка є традиційною у закладі, де діти ,їхні батьки та педагоги з нетерпінням чекають можливості виявити свої творчі здібності та виконати різноманітні композиції на осінню тематику. Щиро дякуємо всім хто взяв участь у конкурсі.

Учні початкових класів провели козацькі забави, приурочені Дню захисника та захисниці Вітчизни. Взявши участь у різноманітних конкурсах, діти цікаво та з користю провели час. Після завершення забави учасники були нагороджені емблемами та смаколиками.

Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.

Будь мужній і будь достойний

Ти слави своїх батьків,

Відважний вкраїнський воїне,

Нащадку славних козаків!

21 вересня – Міжнародний день миру

Туристичний зліт – одна з найдієвіших форм пропаганди туризму як засобу формування здорового способу життя школярів, організації їхнього дозвілля, що сприяє їх фізичному розвитку. Традиційно в Яворівській громаді у вересні проводиться туристичний зліт. Ці заходи є одними з найулюбленіших серед здобувачів освіти, адже цікаві завдання, конкурси, смачна їжа на багатті, чай з димком – все це робить туристичний зліт цікавим і незабутнім. Перше командне місце здобули учні Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 та Свидницької школи, друге місце – команди Завадівської школи і Бунівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Юрія Липи, а третє – Яворівська Гімназія Ім.Осипа Маковея та Калинівський ЗЗСО. Дякуємо усім учасникам.

Facebook

Сьогодні учні початкових класів здійснили поїздку в зоопарк “Лімпопо”,що в с. Меденичі, музей – садибу І.Франка в с.Нагуєвичі та страусину ферму в м.Самборі.

Вітаємо! 💙💛
З Днем захисту дітей! ❤️
🏵️ Нехай наші діти завжди залишаються веселими і життєрадісними, нехай вони відчувають тільки любов і підтримку від своїх батьків! 💕💕💕
Хочеться, щоб всі вони були щасливі, а небо над головою завжди було мирним!

Facebook

О, Маріє, Мати Божа, поможи нам! Травень – місяць особливої молитви до Богородиці. Сьогодні учні школи молились за мир в Україні.

24 травня волонтери Яворівської районної організації Товариства Червоного Хреста України відвідали наш заклад. Школярі мали нагоду ознайомитися з історією Міжнародного руху, Основоположними принципами Товариства, захистом символіки Товариства та діяльністю районної організації.

Facebook

Твій друг – безпечний рух. Вивчаю, знаю, дотримуюсь!
Тиждень безпеки дорожнього руху! 🚦🚏🚇🚗🚈🚂🚊
Життя – найдорожче, що є у людини!
Дорослий цінує життя і дитина.
Із тим, щоб життя розквітало усюди
розумні придумали правила люди.
Бувають складні, а бувають прості.
На правила мають зважати усі.
Тому, для здоров’я і тіла, і духу
ДОТРИМУЙСЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!
З Днем вишиванки, рідненька Україно !
В вишиванці – генетичний код,
Що створив український народ!
В вишиванці – нації незламна сила,
Наша ідентичність, наші крила!
Вишиванка – оберіг в лиху годину!
Хай вдягнеться в вишиванку вся Україна!
Хай нам вишивають небеса святу перемогу!
Хай нечисті забудуть до нас дорогу!
Червоним і чорним в час лиха вишиваєм,
Та вже скоро – синім і жовтим засяєм!
Стібок за стібком, хрестик за хрестиком,
Вишиваєм вишиванку перемоги разом !

Щасливі діти – щасливі батьки – щаслива родина – щаслива Україна!

Дякуємо Богу та ЗСУ за захист🙏

Facebook

ДОРОГІ МАТЕРІ! ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТОМ МАТЕРІ!!!

8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

Сьогодні учні початкових класів відвідали кінотеатр “Злата”. Час провели весело і з користю!

Хай буде весна,
Поки ми стоїмо до кінця,
І нас не зламає війна,
Наша віра єднає серця,
Україна навіки жива.💙💛

Скоро будуть Великодні свята, а їм передує Вербна неділя.
Здавна верба вважається в Україні символом весни і нового життя. Її використовували як оберіг.
Тому кожного року традиційно прикрашаємо гілочки верби.Дошкільнята долучилися до цієї гарної традиції.

Збірна команда Яворівської ТГ – срібний призер чемпіонату Львівщини з настільного тенісу
30 березня у місті Сколе Львівської області в рамках ХХХ обласних спортивних ігор школярів 2008 – 2010 р.н. (гімназіади) Львівщини відбулися командні змагання територіальних громад Львівської області з настільного тенісу. Збірна команда Яворівської ТГ була представлена такими учнями: Пелих Дем’ян (Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби, 7 клас, тренер Василь Клебан), Душко Павло (9 кл.), Кобзяк Олег(8 кл.), Федунь Маряна (8 кл), усі Свидницький ЗЗСО І-ІІ ступенів,тренер Брошко Я.М) та Паславська Ірина (9 клас, Любинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, тренер Брошко Р.М). У надзвичайно напруженій боротьбі наша команда зайняла високе ІІ загальнокомандне місце, випередивши навіть такі великі спортивні школи, як: Старий Самбір, Сколе, Рава-Руська, Львів, Пустомити, Славське та інших. Вітаємо наших юних спортсменів, які були нагороджені кубком і дипломом Міністерства Освіти і Науки України, комітету з фізичного виховання та спорту Львівщини, та бажаємо їм подальших успіхів та спортивних злетів!!! Дякуємо за активну участь у підготовці до змагань шкільної молоді депутату ЯМР Кропивницькому М.С. та за підтримку Яворівській міській раді (Грабовському І.А.), зокрема відділу освіти ЯМР (Байді В.П.).

Facebook

Facebook

Facebook

Сьогодні,9березня, у кожному класі були проведені уроки,присвячені 209 – річниці від дня народження Кобзаря.

Тарас Григорович Шевченко
“Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!!!”
Дошкільна група “Сонечко”

Учні 4 класу долучилися до святкування 209 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка. “Слово Кобзаря житиме вічно!”

“Книга вчить, як на світі жить”.
Саме про книгу йшла мова під час екскурсії наймолодших учнів нашої школи.
Діти дізналися про походження слова “бібліотека”, про цікаві книжки,оглянули тематичні виставки, дізналися правила поводження з книгою. Крім того, пройшлися вулицями “казкового містечка”, розгадували загадки і малювали казкових героїв. У подарунок отримали закладку, записалися до бібліотеки і стали її читачами.

26 лютого в приміщенні спортивного залу Чернилявського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Теодора Перуна відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений Героям Небесної Сотні, в якому взяло участь 70 учнів та 24 дорослих любителів малої ракетки. Змагання проходило в семи вікових групах. Серед хлопців 10-11 класів перше місце здобув Павло Коваль, друге місце – Остап Жила, третє місце – Роман Федик (всі Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.ім.Р.Шухевича). Серед хлопців 8-9 класів перше місце здобув Павло Душко (Свидницький ЗЗСО І-ІІ ст.), друге місце – Данило Рубельський (Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.ім.Р.Шухевича), третє місце – Олег Кобзяк (Свидницький ЗЗСО І-ІІ ст.). Серед хлопців 5-7 класів перше місце здобув Дем’ян Пелих (Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ст.ім.В.Коцюби), друге місце – Віталій Бездер (Свидницький ЗЗСО І-ІІ ст.), третє місце – Віталій Гірняк (Свидницький ЗЗСО І-ІІ ст.). Серед дівчат 9-11 класів перше місце здобула Вікторія Юрик (Любинський ЗЗСО І-ІІІ ст.), друге місце – Карина Криворучко (Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.ім.Р.Шухевича) , третє місце – Діана Плотиця (Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.ім.Р.Шухевича). Серед дівчат 5-8 класів перше місце здобула Мар’яна Федунь (Свидницький ЗЗСО І-ІІ ст.), друге місце – Вікторія Ровенко (Чернилявський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Т. Перуна), третє місце – Віра Пижик (Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ст.ім.В.Коцюби). Серед дорослих перше місце здобув Павло Павлик (м.Яворів), друге місце – Юрій Павлючик (м.Новояворівськ), третє місце – Назарій Ваньо (с.Краковець). Серед ветеранів 50 років і старші перше місце здобув Богдан Чорниш (с.Чернилява), друге місце – Богдан Негребецький (с.Чернилява), третє місце – Микола Микитчак (с.Мужиловичі). Велика подяка за організацію турніру директору Чернилявського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Теодора Перуна Юрію Гарбузу, старості Чернилявського старостату Володимиру Хляну та всім вчителям і тренерам, які підготували дітей для участі в турнірі.

16 лютого 2023 року на Чемпіонаті Яворівської громади з настільного тенісу серед школярів ЗЗСО І-ІІ ступенів наша школа посіла заслужене перше місце.🥇
Дякуємо учням та тренерам.Вітаємо та бажаємо подальших перемог💪 під мирним небом💙💛

Facebook

25 лютого День народження Лесі Українки.
Письменниця, громадська і культурна діячка, перекладачка, фольклористка.
Завдяки її творчості українська література зайняла одну з найкращих позицій у світовій літературі, а про українців і Україну заговорив увесь світ.

Facebook

Вже рік як у дім наш ввірвалась війна,
І мир розірвала на шмаття,
Рік стогне від болю земля ще жива,
Розтерзана в вирві нещастя.
Удерлася в край наш о лютій порі,
Про сенс щось верзла й неминучість,
Ракетам у небі торувала шляхи,
Шахедам прослала маршрути…”

Facebook

Друзі! Любіть свою мову, прославляйте її та ніколи не цурайтесь. В якому б куточку землі ви не були, пам’ятайте свою рідну мову, адже для нас українська мова- це материнська мова, це мова нашого народу, наша гордість, наша сила!

Моя мова – УКРАЇНСЬКА! Урок до Дня рідної мови у 4 класі.

НАС ЄДНАЄ МОВА.
Мова – духовний скарб нації, що живе в наших серцях.

Facebook

З нагоди дев’ятої річниці подій на Майдані було проведено лінійку – реквієм ” Народ мій рідний бережуть лелеки,що відлетіли сотнею далеко”.
Під час заходу діти долучились до тихої акції “Ангели пам’яті” та вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Facebook

ЄДНАЙМОСЯ, БРАТТЯ, В ЦЮ ЛИХУ ГОДИНУ.
НЕХАЙ ВОРОГ ЗНАЄ: МИ ЗА УКРАЇНУ!
У єдності – наша сила та міць💪 .
Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги! 🇺🇦

ДЕНЬ ЄДНАННЯ. ДОШКІЛЬНЯТА ЗАКЛАДУ

28 січня в Наконечнянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника відбувся п’ятий традиційний турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті відомого далеко за межами Яворівщини нашого краянина.
Дякуємо усім учням нашої школи,котрі взяли участь у турнірі.
Призові місця здобули:
Мар’яна Федунь (1 місце серед дівчат 5-8 класів);
Віталій Гірняк (2 місце серед хлопців 5-7 класів), Віталій Бездер ( 3 місце серед хлопців 5-7 класів);
серед хлопців 8-9 класів друге місце – Олег Кобзяк ,третє місце – Павло Душко .
Заохочувальною грамотою нагороджена наймолодша учасниця турніру – Яна Козяк.
Бажаємо подальших перемог та мирного неба.💙💛

28 січня – День затвердження Державного Прапора України🇺🇦 Прапор – наша душа і любов.Прапор – наша гордість!

27 січня – Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту, було проведено акцію “Метелики пам’яті”.
Символом Голокосту став метелик. Чому саме він? У 1943 році хлопчик із варшавського гетто написав у своєму листі:”…найжахливіше, що в гетто метелики не живуть.” Метелики – це символ радості, без якої не живуть. Тому ми приєднуємося до загальної печалі й висловлюємо свої співчуття болю та втраті, ім’я якої Голокост.

🇺🇦 День Соборності України 🇺🇦
Ми віримо, що Україна розквітне, не зважаючи ні на що. Тому що разом ми -сила, яку не здолати.
Із вірою у Перемогу, з надією на Бога та вдячністю Збройним Силам України -таким був лейтмотив різдвяного дійства.
Зібрані кошти використаємо для закупівлі необхідних матеріалів випускниці нашої школи та її побратимів, котрі захищають нас на передовій.
Дякуємо!
🇺🇦Разом до перемоги!!!

Минає напевно найважчий рік в житті кожного українця. Зараз ми мріємо про одне :щоб усі живими повернувся додому. Нехай у серці кожного з нас буде промінчик добра, на устах завжди сяє радісна усмішка. Нехай діти будуть здорові та слухняні. Нехай усе зло залишається у році, що минає. Дай Боже у новому році прожити в мирі без біди. Хай нас охороняє ангел Божий, здоров’я хай усім несе, і все недобре переможе. НЕХАЙ В УСЬОМУ СВІТІ БУДЕ МИР. Щиро дякую всім хто долучився до збору для наших захисників. Директору та колективу Свидницького ЗЗСО l-ll ст.,старості нашого села, працівникам культури, всім хто робив та допоміг виготовленні окопних свічок, вереників,булочок, яворівських пирогів, сирників, пампушків, печева,за спонсорську допомогу у закупівлі парафіну. Тим у кого варили, тим хто допомагав упаковувати та вантажити.СЛАВА УКРАЇНІ💙💛РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

9 листопада – День писемності та мови

Виготовлення окопних свічок учнями школи.

26 жовтня з метою отримання практичних навичок реагування на надзвичайні ситуації та поводження з вибухонебезпечними предметами в нашому закладі було проведено онлайн-курс, навчання та демонстрація серії відеоуроків з питань надзвичайних ситуацій та протимінної безпеки учасників навчального процесу.

16 жовтня в приміщенні спортивного залу Краковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений 80-річчю створення Української Повстанської Армії та Дню захисників і захисниць України, в якому взяло участь 58 любителів малої ракетки. Змагання проходило в шести вікових групах. Серед хлопців 9-8 класів друге місце – Олег Кобзяк , третє місце – Павло Душко . Серед хлопців 5-7 класів перше місце здобув Данило Кичма , друге – Віталій Гірняк , третє місце – Віталій Бездер. Серед дівчат 5-8 класів перше місце здобула Мар’яна Федунь

Я душа України,я її неповторна врода і краса…Пишногрона калина – жовте листя і синя коса…Мене хочуть зрубати,щоб і пагона більш не було…Виганяють із хати,стогне місто велике й маленьке село..Мене б’ ють і катують,точать соки мої життєдайні…Я жива! Хай всі чують! На героїв- захисників надія моя остання… Патріотична вервичка “Ой ,у лузі червона калина…”

                         

УЧАСТЬ УЧНІВ НАШОГО ЗАКЛАДУ В ОКРУЖНОМУ ЕТАПІ КОНКУРСУ “СУРМИ ЗВИТЯГИ”

25 вересня – День мрії. Найбільшою мрією дітей є мир на Землі.

22 вересня у закладі відбувся Квітковий вернісаж “Квітуча наша Україна”

21 вересня- Міжнародний день Миру🕊
Сьогодні українці мужньо виборюють своє право жити вільно, жити у своїй країні, захищають майбутнє своїх дітей.Вклоняємося доземно кожному Герою, що оберігає наш спокій.

1 вересня – День знань.Щиро вітаємо всіх з початком навчального року.Дякуємо нашим захисникам за можливість провести свято.

Дзвінок останній в школі пролунав

В моїй країні ,зболеній війною.

На старт,канікули,навчанню вже фінал!

Та вірим в перемогу ми з тобою!

В особливостях сьогодення ,дякуючи нашим Захисникам 03.06.2022 відбулося

свято Останнього дзвоника.         

Здобувачі освіти та працівники навчального закладу були залучені до навчань

домедичної допомоги ,які були проведені фельдшером з медицини невідкладних

станів пункту МК ” Новояворівськ” Кисельовою Світланою Миколаївною .Було

показано алгоритм проведення реанімаційних заходів,правил накладання

джгута,пов’язок.Кожен учасник мав можливість потренуватись у проведенні

закритого масажу серця,штучного дихання.


Діти 5-7 класів захоплено та від щирого серця створювали малюнки з побажаннями для наших воїнів-захисників.З вірою,що кожен малюнок принесе бійцям гарний настрій,наснагу та силу.

14 квітня учні та працівники нашого закладу долучилися до екоакції «Весняна толока у Яворівській громаді». Були проведені роботи з озеленення, прибирання та благоустрою закріплених за нашою школою об’єктів та прилеглих до них територій.

18 лютого 2022 року у нашому закладі відбулися заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

День  єднання  16 лютого 2022 року

Крути🕯🕯🕯🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Вони боролися,щоб ми перемогли🇺🇦💙💛
Триста зір спалахнуло у небі…
Триста мрій назавжди відбули…
Триста впало в червоні замети…
Триста їх до останнього йшли…
Знайдіть сьогодні хвилинку. Згадайте юних героїв 🕯️❤️🖤

27 січня вшановуємо пам’ять жертв Голокосту. 🕯️
Саме в цей день у 1945 році були звільнені в’язні найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцимі… Людство дізналося про Голокост у всіх його найстрашніших проявах. Тільки в цьому таборі під час Другої світової війни було вбито понад мільйон людей.
Вічна пам’ять невинним жертвам страшного злочину…🕯️🕯️🕯️

22  січня в  с.Наконечне Друге відбувся традиційний турнір з настільного тенісу серед школярів, присвячений Герою України Роману Сенику, в якому взяло участь 40  учнів. Змагання проходило в п’яти вікових групах. Серед хлопців 8-9 класів  третє місце здобув  Роман Федик . Серед хлопців 5-7 класів  третє місце посів  Олег Кобзяк . Серед дівчат 5-7 класів  друге місце у Мар’яни Федунь

Що ж таке Соборність?
Соборність -це можливість для всіх українців бути вільними і щасливими .
Соборність -єднання сили і духу народу.
Це єдність і злагода нашої держави
СОБОРНІСТЬ- ВЕЛИКА УКРАЇНА
Так розуміють це слово школярі ,котрі долучились до святкування Дня Соборності України!

В день Соборності та Злуки,
З заходу на схід.
Всі візьмемося за руки
Бо один ми рід.
Нащо нам ворогувати ?
І що нам ділить?
Україна – наша мати,
тож давайте жити.

Відбувся шкільний турнір з настільного тенісу ,в якому брали участь 18 учнів.Переможцями стали: Федик Р.,Федунь М.,Кобзяк О. – І місця.Кушнір І.,Гірняк В.,Кахній А. – ІІ місця.Криворучко В.,Хоростіль В.,Коцун В. – ІІІ місця.Вітаємо переможців. 

Вітання з Різдвом Христовим.Колядуємо та прославляємо народження Ісуса.

Новорічні привітання від учнів першого класу. 

30 грудня у школі було організовано збірку найнеобхіднішого для воїнів-захисників України,які на фронті будуть святкувати Різдво Христове.Творити добро просто.І наше завдання – навчати цьому дітей.Дякуємо батькам наших учнів та педколективу за небайдужість та патріотизм.

Cвято Св.Миколая у нашому закладі

Флешмоб “Зроби фото з хусткою”

Проведення шкільних заходів в рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства” 

Чудово,коли педагогів не лише перевіряють,а й підказують напрямки роботи.І роблять це цікаво,доступно,на прикладах з власного досвіду. Дякуючи супервізору Глові У.М.,котра відвідала наш заклад на запрошення адміністрації школи. Вчителі початкових класів зібрались за круглим столом для обміну досвідом,для запитань,відповідей та обговорень .

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років.Проведено низку тематичних заходів і в нашій школі. 

19 листопада у закладі було проведено заходи під гаслом “Україна – територія Гідності і Свободи”

Заходи до Всеукраїнського уроку з безпеки дорожнього руху

16 листопада в усьому світі відзначають Міжнародний День толерантності

Флешмоб “Нас єднає мова” до Дня української писемності та мови

Ну що б , здавалося, слова…

Слова та голос  – більш нічого,

А серце б’ється, ожива,

Як їх почує!

08.10.2021 року відбувся І туристичний зліт закладів освіти Яворівської міської ради.Вітаємо учасників від нашого закладу,які гідно представили знання,вміння та навички у польових умовах і посіли четверте загальнокомандне місце.Зокрема,вітаємо Коцун Вікторію (9клас) і Федунь Мар’яну (7 клас),які вибороли третє місце (азимутальне знімання місцевості).  

Протягом вересня учні активно долучилися до акції “Монетки дітям” та зібрали їх на суму 232 грн. 50 коп.Усі кошти було перераховано на рахунок благодійного фонду “Таблеточки”. Дякуємо всім,хто взяв участь в акції.

Мир – головна цінність для кожного з нас. 21 вересня в школі було проведено низку заходів до Дня миру

17 вересня учні нашої школи взяли участь у Всесвітній екологічній акції з нагоди Дня прибирання

Звіт про збір коштів  на лікування львів’янки Вікторії Полюги в рамках благодійної акції “Квіти зів’януть,а життя розквітне”(01.09.2021 р.)

Свято Першого дзвоника 

23 СЕРПНЯ УЧНІ ВІДЗНАЧАЛИ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

Свято останнього дзвоника

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МАТЕРІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ 1-4 КЛАСІВ ВИГОТОВЛЯЛИ ЛИСТІВКИ ДЛЯ СВОЇХ НАЙРІДНІШИ