Ласкаво просимо на сайт нашої
школи
Оголошується конкурс на посаду директора Свидницької гімназії
УТОЧНЕНИЙ НАКАЗ та ДОДАТОК та додаток про конкурс від 11.06.2026
У нашому закладі відбулося зворушливе свято Останнього дзвоника, яке об’єднало учнів, учителів, батьків та гостей у дружньому колі шкільної родини.
4 клас
Чудовий відпочинок, щирі дитячі посмішки та незабутні емоції — саме так пройшов день у релакс-комплексі «Шепільська»!
Моя вишиванка
Молитва до Пресвятої Богородиці
3 травня учні нашого закладу долучилися до спільної молитви на вервиці до Пресвятої Богородиці за мир в Україні. 🙏🇺🇦
Під час молитви діти єдналися у щирому проханні до Божої Матері про мирне небо над Україною, захист для наших воїнів, спокій і благословення для кожної родини. У руках учнів вервиця стала символом віри, надії та духовної єдності.📿
Спільна молитва допомогла кожному відчути силу добра, підтримки та любові до рідної Батьківщини. Нехай Пресвята Богородиця оберігає Україну та дарує всім людям мир і світлу надію
Найдорожча матусю! Дякую тобі за все: за казки на ніч, за безсонні ночі, за те, що ти завжди поруч. Ти — мій приклад сили, доброти і любові. Щастя тобі, рідна, і довгих років життя!
Здобувачі освіти нашої гімназії Біловус Дарина учениця 1 класу та Мудрик Юлія учениця 7 класу взяли участь у районному конкурсі «І слово, і пісня матусю,тобі”. 
Заходи під гаслом “БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ” відбулися в стінах нашого закладу.Увагу учнів було привернуто на актуальності створення безбар’єрного простору,основних складових безбар’єрності.Вона повинна стати суспільною нормою, а не лише зручністю для людей з фізичними вадами.
Тиждень доброти для захисників
Тиждень доброти для наших захисників завершено 

Це була чудова нагода ближче познайомитися з навчальним закладом та умовами навчання.
Особливе захоплення викликала можливість спробувати себе в різних професіях: кожен зміг відчути себе майбутнім фахівцем та відкрити для себе нові перспективи.
До 155-річчя з дня народження Лесі Українки
“Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу людина, що ім’я їй – Леся Українка. Своєю винятковістю і своєю звичайністю – усім вона дорога для нас”,- ці слова Олеся Гончара стали лейтмотивом Лесиного свята, яке проходило у Свидницькій гімназії до 155-ої річниці з дня народження Великої Українки. Лесині уроки у всіх класах школи, на яких учні читали вірші поетеси, виконували завдання вікторин,преглядали презентації, поглибили знання про славну дочку нашого народу. Цікавою була загальношкільна зустріч із Лесею-маленькою дівчинкою та Лесею-підлітком. Їхні ролі вдало зіграли Вероніка Ковалик (5 кл.) та Вероніка Степанчук (8 кл.). Вони майстерно прочитали поезії Лесі Українки. Щира вдячність усім, хто долучився до організації та проведення свята.
https://www.facebook.com/reel/1395788061855168
https://www.facebook.com/reel/881131428297363
Відповідно до міжнародної ініціативи Safer Internet Day (День безпечного
Інтернету) з 10 по 27 лютого 2026 року триває інформаційно-просвітницька
кампанія з питань безпечного та відповідального використання Інтернету,
захисту дітей і молоді в цифровому середовищі, протидії кібербулінгу, онлайншахрайству, дезінформації та небезпечному контенту. Долучилися до цієї кампаній й учасники освітнього процесу нашої школи.
ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ
Акція вшанування Героїв Майдану
К О Л Ь О Р О В И Й Т И Ж Д Е Н Ь
РІЗДВ’ЯНИЙ НАСТРІЙ У НАШІЙ ШКОЛІ
У нашому 4 класі пройшов День доброти! 
Учні активно долучилися до цієї доброї справи — кожен зробив свій маленький, але важливий вчинок.
Діти зрозуміли: робити добро — легко і приємно! І навіть найменша допомога може зробити світ кращим. 
https://www.facebook.com/100043462823496/videos/pcb.1341526974328201/1241703644664691
https://www.facebook.com/100043462823496/videos/pcb.1341526974328201/823509430335352
https://www.facebook.com/100043462823496/videos/pcb.1341526974328201/1368646408222349
З Днем учителя!
Ваша праця безцінна!
День миру в закладі
1 вересня -День знань. Вітаємо всіх та зичимо мирного неба
Останній дзвоник – символ завершення шкільного року.
Для випускників це особливий день. Він сповіщає про прощання зі шкільними стінами та початок нового, дорослого життя. Бажаємо вам, дорогі випускники, успіхів у всіх починаннях і впевненого кроку в майбутнє! Нехай всі ваші мрії здійсняться.
Для молодших школярів цей дзвоник – це передвісник довгоочікуваних літніх канікул. Відпочивайте, набирайтеся сил і повертайтеся до школи з новими ідеями!
ТРАДИЦІЙНА ПЕРЕДВЕЛИКОДНЯ ТОЛОКА У НАШОМУ ЗАКЛАДІ
3 квітня учні Свидницької гімназії спорядили та відправили воїнам 24-ої бригади 13 спальних мішків, які ми отримали від наших друзів-волонтерів з Варшавського радіоклубу(Республіка Польща) через заступника директора Козлова В.А. Не забули школярі долучити захисникам й свої малюнки-обереги.
Щодо протидії способам вербування.
З березня до Дня спротиву окупації Криму проведено перегляд документального фільму «Крим нескорений». Учнів було проінформовано про хронологічний перебіг ворожої агресії на суверенну українську територію,українських патріотів,що чинили опір та сучасні наслідки захоплення Кримського півострова.
24 лютого 2025 року – третя річниця початку повномасштабної війни, і цей день залишиться назавжди не тільки в історії, але і в пам’яті кожного українця.
Щиро дякуємо Вам мужні українські Воїни за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо Вам за Вашу незламність та мужність, сміливість та стійкість.
Педагоги школи з учнями-призерами ІІ туру олімпіад з основ наук
Вітаємо учнів нашої гімназії,які гідно представили свої знання та вміння на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: українська мова та література- Соколовська Марія(9 клас)- ІІІ місце ( вчитель Ядлось Н.В.), математика – Довгаюк Марія (7 клас)-ІІІ місце (вчитель Олех Марія), біологія- Соколовська Марія (9 клас) – ІІІ місце (вчитель Пашко Л.М.), правознавство -Соколовська Марія(9 клас) -ІІІ місце (вчитель Шидловська О.Я), географія -Олех Назар( 9 клас)-ІІІ місце (Гуряк М.М), фізика -Олех Назар (9 клас)-ІІІ місце (вчитель Козлов В.А.).
День Соборності в дошкільному підрозділі гімназії “Сонечко”
Грудневі благодійні ярмарки надопомогу ЗСУ
Роз’яснення щодо правових аспектів волонтерської діяльності
День української хустки — це свято , що символізує єдність поколінь, багатство традицій та красу нашої культур. Хустка — це більше, ніж просто аксесуар. Вона є оберегом, символом жіночності та родинного тепла🫂.
Сьогодні ми вшановуємо не лише цей унікальний елемент народного одягу, а й жінок, які зберігають і передають традиції з покоління в покоління. Кожен вузлик і візерунок на хустці має своє значення, розповідає історію, вплітає частинку душі💓.
Давайте підтримувати наші традиції та ділитися цим скарбом з усім світом. Одягніть хустку сьогодні та відчуйте її магію!
З Днем української хустки!
Ось і завершився ще один навчальний тиждень для учнів початкових класів ,котрий був доповнений веселощами та креативом. Дякуємо нашим ЗСУ за можливість проведення таких днів та батькам за розуміння та співпрацю)))
Андріївські вечорниці одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. 30 листопада вся Україна відзначає свято Андрія. Традиційно у цей день дівчата та хлопці збиралися до однієї хати жартували, співали, грали в ігри.
Сьогодні у Свидницькій гімназії відбулися Андріївські вечорниці, якими розпочався зимовий цикл тематичних різдвяних свят. Із задоволенням до святкування долучились учні 9 класу. Діти закріпили знання про звичаї та традиції українського народу — ігри з калитою, ворожіння, також дівчата приготували вареники.
Святкова розвага сприяла вихованню поваги до традицій власного народу. Дійство пройшло невимушено, всі отримали позитивні емоції.
Кажуть, усі ворожби та бажання «під Андрія» збуваються. Тож нехай здійсниться найзаповітніше бажання всіх українців – наша Перемога!
Школа – місце , де навчаються найкращі активні діти
, котрі, окрім стандартних уроків , мають чим себе зайняти 
Запалимо свічку у кожній родині… Хай палає свічка,хай палає, Поєднає вона нас у цей час. Хай сьогодні спогади лунають, Пам’ять чиста,світла і велична хай єднає нас!
27 жовтня — День української писемності та мови
Бережіть та плекайте, захищайте та оберігайте. А найголовніше — розмовляйте та пишіть українською!
З Днем української писемності та мови!
25 жовтня учні гімназії прийняли участь в всеукраїнському флешмобі – написанні Радіодиктанту національної єдності-2024.Він покликаний не перевіряти грамотність учасників, а об’єднати якомога більше людей навколо України в усьому світі.І писали його наші учні разом із тисячами людей на нашій планеті.
В рамках реалізації соціального проєкту «Безпека в дії» до нашого закладу завітали працівниця ювенальної поліції Яворівського районного відділу Національної поліції Руслана Мацелюх та працівники акціонерного товариства «Укргазвидобування» Світлана Хитрова та Анастасія Теплюк.Метою відвідин була робота з підвищення рівня безпеки перебування дітей на вулиці в темний час доби.Гості прочитали учням 1-4 класів лекцію про правила безпечного руху у сутінках та у темний час доби та вручили кожному учневі світловідбиваючі брелки на учнівський одяг чи сумку, що значно допоможуть учасникам дорожнього руху.
https://www.facebook.com/share/v/TUhtZQ72tmGmLXr7/
Хліб – один із найпопулярніших продуктів у світі. Тому не дивно, що у нього є своє свято – Всесвітній день хліба![]()
![]()
![]()
, що відзначається щорічно 16 жовтня. До святкування долучилися й учні 1-4 класів нашого освітнього закладу.Діти розширили свої знання про хліб, як один із найдавніших і основних продуктів харчування, познайомилися зі шляхом, який проходить хліб перш, ніж потрапити до столу, розширили уявлення про необхідність вживання хліба, про значення хліба за часів голодомору та війни. Сформували думку про хліб як про найбільшу цінність у житті людини. А також відгадували загадки, ребуси, кросворди. Ну і, звичайно, поласували смачними хлібобулочними виробами.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Адміністрація Свидницької гімназії,педагогічний та учнівський колектив щиро дякує директору ГПУ «Львівгазвидобування» Сендезі О.С. та заступнику голови Яворівської міської ради Михасяк К.В. за сприяння у спонсорському придбанні звуковідтворювальної та комп’ютерної техніки до Дня знань.
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА – 2024
Онлайн-марафон з нагоди 110-ої річниці від дня створення Гімну українських січових стрільців “Ой у лузі червона калина”
СВЯТО ВИШИВАНКИ В ШКОЛІ
https://www.facebook.com/reel/365385649846623
Вишиваємо закладку для книги
https://www.facebook.com/100050153753307/videos/418371021089776/?idorvanity=224484272699149
Мама – єдина у світі троянда, котра не має колючок.
Страсний тиждень…Час,присвячений споминам про останні дні земного життя Спасителя.Щоб краще зрозуміти усю глибину Страсного тижня,учні 2-4 класів відвідали Каплицю Матері Божої над криницею у с.Глиниці та помолились за Перемогу України над супостатом.
19 квітня учасники освітнього процесу гімназії взяли участь у традиційній весняній толоці.
З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень.12 квітня до нас завітали працівники поліції: поліцейський офіцер громади #Ханик_Ростислав_Вікторович, начальник ювенальної превенції Яворівського РВП ГУ НП у Львівській області #Мацелюх_Руслана,старший дільничний офіцер поліції #Горгут_Надія_Степанівна, які провели з учнями бесіду на тему “Булінг та його протидія”.З’ясовували його види,форми,обговорили питання щодо протидії булінгу.Наголосили на недопущенні жорстокості й насильства серед дітей.Також наголосили про відповідальність неповнолітніх за керування мотоциклами та мопедами.
8 квітня у Свидницьку гімназію завітав духовий оркестр 24 ОМБр,що носить ім’я короля Данила.Для учасників освітнього процесу оркестранти та солісти виконали ряд пропулярних оркестрових та вокальних творів.Здобувачі освіти пообіцяли молитися за швидшу нашу перемогу та надіслати воїнам на фронті листівки підтримки.
https://www.facebook.com/100050153753307/videos/pcb.946063237207912/1488319528417420
https://www.facebook.com/100050153753307/videos/pcb.946063237207912/3633506663604329
https://www.facebook.com/100050153753307/videos/pcb.946063237207912/418683854076711
https://www.facebook.com/100050153753307/videos/1824288017995457/
https://www.facebook.com/reel/300574326164296
https://www.facebook.com/100050153753307/videos/pcb.942473767566859/1824288017995457
Який він,наш Шевченко?Шевченківський тиждень у Свидницькій гімназії допоміг учням відповісти на це питання.Багато відкриттів зробили для себе ,пізнали Тараса не таким,яким вони його знали до сьогоднішнього дня.А допомогли їм у цьому цікаві нестандартні заходи,проведені в гімназії:різноманітні вікторини,створення презентацій,перегляд сучасного мультфільму про Шевченка,участь у Всеукраїнському онлайн- конкурсі”ТГШ210:Таємниця генія Шевченка”,оформлення тематичного стенда “Шевченкові- 210”,інтерв’ю з членами родини “Шевченко в моїй сім’ї “.Особливо запам’яталась екскурсія до мінімузею “Кобзаря”,яку провела вчитель української мови та літератури Ядлось Наталія Володимирівна для учнів 3-9 класів.Діти із захопленням оглядати різноманітні видання “Кобзаря”,зацікавила історія столітнього “Кобзаря” привезеного з Польщі ,розглядали копії рукописів Тараса Шевченка.Затамувавши подих,слухали про мініатюрне видання Кобзаря” Миколи Сядристого – художника і майстра від Бога. Читацький марафон ” Слово Шевченка єднає” і флешмоб “Співаємо пісні про Тараса”завершили Шевченківський тиждень 2024 року у Свидницькій гімназії. Повторюймо за нашим Пророком ,Учителем,Українцем і вірмо в це: І на оновленій землі Врага не буде ,супостата, А буде син,і буде мати, І будуть люди на землі.
Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй боротьбі за незалежність та територіальну цілісність.Патріотизм є нагальною потребою держави, якій необхідні національно свідомі громадяни,здатні забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі. З 19 по 23 лютого у Свидницькій гімназії проходив Тиждень національно-патріотичного виховання. Розпочався тиждень з тематичної лінійки “У єдності наша сила та міць” та з виконання Державного Гімну України. У шкільній бібліотеці функціонувала книжкова виставка «Трагічні сторінки сучасної України”.Класні керівники провели години спілкування на теми” Патріотизм в душі спілкування” та ” Мова – духовний скарб нації”.20 лютого лідери учнівського самоврядування вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та провели флешмоб ” Ангели Майдану”. 23 лютого було проведено виховний захід “Два роки незламності”. Також наші учні,педагоги та батьки долучились до ліплення вареників для наших воїнів . Виховуючи патріотів ми піклуємось про майбутнє України.Ми маємо надію,що навчимо дітей жити з вірою в майбутнє нашої незалежної держави.
Учні 6-9 класів здійснили незабутню поїздку в пекарню “Еко Татко”,де взяли участь у майстер – класі з випічки справжнього живого хліба з висівками,замішаного на сироватці ,спеченого у глиняній печі на дровах.Діти дізнались звідки береться хліб,для чого живе людина і про те,що найважливішим у житті є міра . Усіх учасників було поділено на дві команди,між якими відбувались змагання ( хто швидше насипе борошно ,висівки,сіль,цукор та краще замість тісто). Після успішної праці діти поласували справжнім козацьким кулішем,печеною картоплею зі салам,чаєм із запашних трав. Учні побували на кордоні України з Польщею,побачили як працює наша прикордонна служба. Кожен учасник отримав іменний сертифікат та власноруч створений хліб ,запах і смак якого запам’ятається назавжди.
Мами- українки,роду Берегині.Бережи вас Боже повсякчас і нині. Ми дякуємо всім матерям,чиї діти стали на захист України .За ваші безсонні,тривожні ночі,щиру молитву і любов безмежну.Низький уклін,матерям захисників.Ви виховали справжніх героїв.
З 11по 15 грудня у Свидницькій гімназії було проведено “Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ”.Протягом тижня діти були залучені до різних акцій та патріотичних занять.Кожен день мав свій колір. Перший день- білий колір.Символ миру.Тема -“Голуб миру”.Другий день- жовтий колір.Символ надії,радості.Колір сонця,тепла.Тема- “Діти наше майбутнє”.Третій день кольорового тижня – зелений колір,що означає “Незламні воїни”. Символ мужності та твердості.Колір надії,віри.Учні у цей день створили банку побажань воїнам і на долоньках писали риси характеру героїв.Четвертий день- синій колір.Він символізує синє небо, безкінечність ,вірність.Колір спокою.Тема – “День вдячності матерям”.Діти висловлювали вдячність усім матерям наших захисників та створили відеоролик подяки.П’ятий день – чорний колір.Тема – “Пам’яті героїв”.Учні школи вшановували пам’ ять загиблих героїв хвилиною мовчання.Молилися за захисників України,робили їм обереги.
У Свидницькій гімназії було проведено новорічно- різдвяну виставку “Новорічна композиція”, з метою бережливого ставлення до природи,як невичерпного джерела краси і творчого натхнення,формування практичних навичок і умінь. Щира подяка учасникам конкурсу за неповторні та креативні композиції,зроблені з любов’ю.
Голодомор 1932-1933рр.-це глибока рана нашої історії, що завжди кровоточить важким болем минулого..
У Свидницькій гімназії, з нагоди Дня відмови від паління, було проведено дослід “Вплив куріння на організм людини” з метою сприяння поширення залежності, профілактики паління та інформування учнів про згубний вплив нікотину на здоров’я.
Дякуючи Богу та нашим ЗСУ, учні нашої гімназії мали змогу побачити виставу за участю акторів Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича.Діти перенеслись в Країну мрій та весело провели час.
Синичка- зимуюча пташка з яскравим пір’ячком.Цю пташку вважають своєрідним оберегом- вісницею добрих звісток,радості та веселощів.Здобувачі освіти ознайомились з цікавими фактами,прислів’ями та приказками про синичку,а також про її охорону і піклування.
Під час осінніх канікул наші школярі мали змогу безкоштовно відвідати льодову арену в місті Новояворівськ. Ця поїздка відбулась завдяки сприянню відділу освіти Яворівської міської ради .
Переможці в І етапі фестивалю – конкурсу “Сурми звитяги” у номінації “Художнє читання”.
ІІ вікова категорія
Місяць жовтень – присвячений вшануванню Діви Марії через молитви на вервиці.
16 жовтня – Всесвітній День хліба.Лише 4 літери…Та скільки тут любові, ніжності, тепла та шани до людської праці.З метою поглиблення знань учнів про важкий труд хлібороба, були проведені години спілкування у 1-4 класах.Спільно переглянувши відеоролик,здобувачі дізнались, скільки людей докладає зусиль,аби ми посмакували запашною хлібиною.
Низький уклін Вам,дорогі хлібороби,за те,що другий рік поспіль збираєте урожай під обстрілами та наближаєте нашу ПЕРЕМОГУ.
Мандрівка у Свидницьке лісництво сьогодні пройшла для учнів 2 класу з вчителькою Іриною Мудрик весело та цікаво.
Основна мета екскурсії була плекати у дітей дбайливе ставлення до природи. Учні познайомилися з основними напрямками діяльності лісництва, а також побачили, де вирощують вічнозелені декоративні сіянці та саджанці. Діти мали можливість розмалювати картину та посмакувати смаколиками.
Щиро дякуємо Брошко Н. Б. за цікаву і повчальну екскурсію та гостинність.
Щоденна рухова активність – це запорука не лише фізичного ,але й психологічного здоров’я .
11 жовтня відзначають Міжнародний день дівчат.Дякуючи нашим відважним Захисникам та Захисницям,ми змогли відзначити цей день у нашій школі.Усі красуні проявили свою елегантність,вишуканість,чарівність під час проведення цікавих і веселих розваг.
Посмішка.Вона нічого не коштує,але багато дає.Саме тому вчителі початкових класів приклали зусиль,аби кожна дитина усміхнулася та дарувала посмішку ближньому
Використавши природні матеріали,учні прикрасили шкільне подвір’я цікавими композиціями та взяли участь у різних іграх.
З метою підвищення рівня стійкості до пропаганди та вдосконалення навичок критичного мислення для здобувачів освіти було організовано перегляд телевізійного уроку єдності,який був присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям .
ГУМАННЕ СТАВЛЕННЯ ДО ТВАРИН
Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня. Це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких тваринок, а й замислитися про екологічну ситуацію у реальному світі.
Напередодні Дня захисту тварин був анонсований фоточелендж ” Моя домашня тваринка”. Багато дітей активно долучилися до цього челенджу.
02 жовтня було проведено конкурс “Квітковий вернісаж”.Така виставка є традиційною у закладі, де діти ,їхні батьки та педагоги з нетерпінням чекають можливості виявити свої творчі здібності та виконати різноманітні композиції на осінню тематику. Щиро дякуємо всім хто взяв участь у конкурсі.
Учні початкових класів провели козацькі забави, приурочені Дню захисника та захисниці Вітчизни. Взявши участь у різноманітних конкурсах, діти цікаво та з користю провели час. Після завершення забави учасники були нагороджені емблемами та смаколиками.
Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу
Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Нащадку славних козаків!
21 вересня – Міжнародний день миру
Туристичний зліт – одна з найдієвіших форм пропаганди туризму як засобу формування здорового способу життя школярів, організації їхнього дозвілля, що сприяє їх фізичному розвитку. Традиційно в Яворівській громаді у вересні проводиться туристичний зліт. Ці заходи є одними з найулюбленіших серед здобувачів освіти, адже цікаві завдання, конкурси, смачна їжа на багатті, чай з димком – все це робить туристичний зліт цікавим і незабутнім. Перше командне місце здобули учні Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 та Свидницької школи, друге місце – команди Завадівської школи і Бунівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Юрія Липи, а третє – Яворівська Гімназія Ім.Осипа Маковея та Калинівський ЗЗСО. Дякуємо усім учасникам.
Сьогодні учні початкових класів здійснили поїздку в зоопарк “Лімпопо”,що в с. Меденичі, музей – садибу І.Франка в с.Нагуєвичі та страусину ферму в м.Самборі.
О, Маріє, Мати Божа, поможи нам! Травень – місяць особливої молитви до Богородиці. Сьогодні учні школи молились за мир в Україні.
24 травня волонтери Яворівської районної організації Товариства Червоного Хреста України відвідали наш заклад. Школярі мали нагоду ознайомитися з історією Міжнародного руху, Основоположними принципами Товариства, захистом символіки Товариства та діяльністю районної організації.
Щасливі діти – щасливі батьки – щаслива родина – щаслива Україна!
Дякуємо Богу та ЗСУ за захист
ДОРОГІ МАТЕРІ! ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТОМ МАТЕРІ!!!
8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.
Сьогодні учні початкових класів відвідали кінотеатр “Злата”. Час провели весело і з користю!
Сьогодні,9березня, у кожному класі були проведені уроки,присвячені 209 – річниці від дня народження Кобзаря.
Учні 4 класу долучилися до святкування 209 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка. “Слово Кобзаря житиме вічно!”
26 лютого в приміщенні спортивного залу Чернилявського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Теодора Перуна відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений Героям Небесної Сотні, в якому взяло участь 70 учнів та 24 дорослих любителів малої ракетки. Змагання проходило в семи вікових групах. Серед хлопців 10-11 класів перше місце здобув Павло Коваль, друге місце – Остап Жила, третє місце – Роман Федик (всі Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.ім.Р.Шухевича). Серед хлопців 8-9 класів перше місце здобув Павло Душко (Свидницький ЗЗСО І-ІІ ст.), друге місце – Данило Рубельський (Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.ім.Р.Шухевича), третє місце – Олег Кобзяк (Свидницький ЗЗСО І-ІІ ст.). Серед хлопців 5-7 класів перше місце здобув Дем’ян Пелих (Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ст.ім.В.Коцюби), друге місце – Віталій Бездер (Свидницький ЗЗСО І-ІІ ст.), третє місце – Віталій Гірняк (Свидницький ЗЗСО І-ІІ ст.). Серед дівчат 9-11 класів перше місце здобула Вікторія Юрик (Любинський ЗЗСО І-ІІІ ст.), друге місце – Карина Криворучко (Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.ім.Р.Шухевича) , третє місце – Діана Плотиця (Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.ім.Р.Шухевича). Серед дівчат 5-8 класів перше місце здобула Мар’яна Федунь (Свидницький ЗЗСО І-ІІ ст.), друге місце – Вікторія Ровенко (Чернилявський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Т. Перуна), третє місце – Віра Пижик (Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ст.ім.В.Коцюби). Серед дорослих перше місце здобув Павло Павлик (м.Яворів), друге місце – Юрій Павлючик (м.Новояворівськ), третє місце – Назарій Ваньо (с.Краковець). Серед ветеранів 50 років і старші перше місце здобув Богдан Чорниш (с.Чернилява), друге місце – Богдан Негребецький (с.Чернилява), третє місце – Микола Микитчак (с.Мужиловичі). Велика подяка за організацію турніру директору Чернилявського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Теодора Перуна Юрію Гарбузу, старості Чернилявського старостату Володимиру Хляну та всім вчителям і тренерам, які підготували дітей для участі в турнірі.
Друзі! Любіть свою мову, прославляйте її та ніколи не цурайтесь. В якому б куточку землі ви не були, пам’ятайте свою рідну мову, адже для нас українська мова- це материнська мова, це мова нашого народу, наша гордість, наша сила!
ДЕНЬ ЄДНАННЯ. ДОШКІЛЬНЯТА ЗАКЛАДУ
Минає напевно найважчий рік в житті кожного українця. Зараз ми мріємо про одне :щоб усі живими повернувся додому. Нехай у серці кожного з нас буде промінчик добра, на устах завжди сяє радісна усмішка. Нехай діти будуть здорові та слухняні. Нехай усе зло залишається у році, що минає. Дай Боже у новому році прожити в мирі без біди. Хай нас охороняє ангел Божий, здоров’я хай усім несе, і все недобре переможе. НЕХАЙ В УСЬОМУ СВІТІ БУДЕ МИР. Щиро дякую всім хто долучився до збору для наших захисників. Директору та колективу Свидницького ЗЗСО l-ll ст.,старості нашого села, працівникам культури, всім хто робив та допоміг виготовленні окопних свічок, вереників,булочок, яворівських пирогів, сирників, пампушків, печева,за спонсорську допомогу у закупівлі парафіну. Тим у кого варили, тим хто допомагав упаковувати та вантажити.СЛАВА УКРАЇНІ![]()
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ ![]()
![]()
![]()
9 листопада – День писемності та мови
Виготовлення окопних свічок учнями школи.
26 жовтня з метою отримання практичних навичок реагування на надзвичайні ситуації та поводження з вибухонебезпечними предметами в нашому закладі було проведено онлайн-курс, навчання та демонстрація серії відеоуроків з питань надзвичайних ситуацій та протимінної безпеки учасників навчального процесу.
16 жовтня в приміщенні спортивного залу Краковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений 80-річчю створення Української Повстанської Армії та Дню захисників і захисниць України, в якому взяло участь 58 любителів малої ракетки. Змагання проходило в шести вікових групах. Серед хлопців 9-8 класів друге місце – Олег Кобзяк , третє місце – Павло Душко . Серед хлопців 5-7 класів перше місце здобув Данило Кичма , друге – Віталій Гірняк , третє місце – Віталій Бездер. Серед дівчат 5-8 класів перше місце здобула Мар’яна Федунь
Я душа України,я її неповторна врода і краса…Пишногрона калина – жовте листя і синя коса…Мене хочуть зрубати,щоб і пагона більш не було…Виганяють із хати,стогне місто велике й маленьке село..Мене б’ ють і катують,точать соки мої життєдайні…Я жива! Хай всі чують! На героїв- захисників надія моя остання… Патріотична вервичка “Ой ,у лузі червона калина…”
УЧАСТЬ УЧНІВ НАШОГО ЗАКЛАДУ В ОКРУЖНОМУ ЕТАПІ КОНКУРСУ “СУРМИ ЗВИТЯГИ”
25 вересня – День мрії. Найбільшою мрією дітей є мир на Землі.
22 вересня у закладі відбувся Квітковий вернісаж “Квітуча наша Україна”
21 вересня- Міжнародний день Миру🕊
Сьогодні українці мужньо виборюють своє право жити вільно, жити у своїй країні, захищають майбутнє своїх дітей.Вклоняємося доземно кожному Герою, що оберігає наш спокій.
1 вересня – День знань.Щиро вітаємо всіх з початком навчального року.Дякуємо нашим захисникам за можливість провести свято.
Дзвінок останній в школі пролунав
В моїй країні ,зболеній війною.
На старт,канікули,навчанню вже фінал!
Та вірим в перемогу ми з тобою!
В особливостях сьогодення ,дякуючи нашим Захисникам 03.06.2022 відбулося
свято Останнього дзвоника.
Здобувачі освіти та працівники навчального закладу були залучені до навчань
домедичної допомоги ,які були проведені фельдшером з медицини невідкладних
станів пункту МК ” Новояворівськ” Кисельовою Світланою Миколаївною .Було
показано алгоритм проведення реанімаційних заходів,правил накладання
джгута,пов’язок.Кожен учасник мав можливість потренуватись у проведенні
закритого масажу серця,штучного дихання.
Діти 5-7 класів захоплено та від щирого серця створювали малюнки з побажаннями для наших воїнів-захисників.З вірою,що кожен малюнок принесе бійцям гарний настрій,наснагу та силу.
14 квітня учні та працівники нашого закладу долучилися до екоакції «Весняна толока у Яворівській громаді». Були проведені роботи з озеленення, прибирання та благоустрою закріплених за нашою школою об’єктів та прилеглих до них територій.
18 лютого 2022 року у нашому закладі відбулися заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні
День єднання 16 лютого 2022 року
Крути🕯🕯🕯🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Вони боролися,щоб ми перемогли🇺🇦💙💛
Триста зір спалахнуло у небі…
Триста мрій назавжди відбули…
Триста впало в червоні замети…
Триста їх до останнього йшли…
Знайдіть сьогодні хвилинку. Згадайте юних героїв 🕯️❤️🖤
27 січня вшановуємо пам’ять жертв Голокосту. 🕯️
Саме в цей день у 1945 році були звільнені в’язні найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцимі… Людство дізналося про Голокост у всіх його найстрашніших проявах. Тільки в цьому таборі під час Другої світової війни було вбито понад мільйон людей.
Вічна пам’ять невинним жертвам страшного злочину…🕯️🕯️🕯️
22 січня в с.Наконечне Друге відбувся традиційний турнір з настільного тенісу серед школярів, присвячений Герою України Роману Сенику, в якому взяло участь 40 учнів. Змагання проходило в п’яти вікових групах. Серед хлопців 8-9 класів третє місце здобув Роман Федик . Серед хлопців 5-7 класів третє місце посів Олег Кобзяк . Серед дівчат 5-7 класів друге місце у Мар’яни Федунь
Що ж таке Соборність?
Соборність -це можливість для всіх українців бути вільними і щасливими .
Соборність -єднання сили і духу народу.
Це єдність і злагода нашої держави
СОБОРНІСТЬ- ВЕЛИКА УКРАЇНА
Так розуміють це слово школярі ,котрі долучились до святкування Дня Соборності України!
В день Соборності та Злуки,
З заходу на схід.
Всі візьмемося за руки
Бо один ми рід.
Нащо нам ворогувати ?
І що нам ділить?
Україна – наша мати,
тож давайте жити.
Відбувся шкільний турнір з настільного тенісу ,в якому брали участь 18 учнів.Переможцями стали: Федик Р.,Федунь М.,Кобзяк О. – І місця.Кушнір І.,Гірняк В.,Кахній А. – ІІ місця.Криворучко В.,Хоростіль В.,Коцун В. – ІІІ місця.Вітаємо переможців.
Вітання з Різдвом Христовим.Колядуємо та прославляємо народження Ісуса.
Новорічні привітання від учнів першого класу.
30 грудня у школі було організовано збірку найнеобхіднішого для воїнів-захисників України,які на фронті будуть святкувати Різдво Христове.Творити добро просто.І наше завдання – навчати цьому дітей.Дякуємо батькам наших учнів та педколективу за небайдужість та патріотизм.
Cвято Св.Миколая у нашому закладі
Флешмоб “Зроби фото з хусткою”
Проведення шкільних заходів в рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”
Чудово,коли педагогів не лише перевіряють,а й підказують напрямки роботи.І роблять це цікаво,доступно,на прикладах з власного досвіду. Дякуючи супервізору Глові У.М.,котра відвідала наш заклад на запрошення адміністрації школи. Вчителі початкових класів зібрались за круглим столом для обміну досвідом,для запитань,відповідей та обговорень .
Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років.Проведено низку тематичних заходів і в нашій школі.
19 листопада у закладі було проведено заходи під гаслом “Україна – територія Гідності і Свободи”
Заходи до Всеукраїнського уроку з безпеки дорожнього руху
16 листопада в усьому світі відзначають Міжнародний День толерантності
Флешмоб “Нас єднає мова” до Дня української писемності та мови
Ну що б , здавалося, слова…
Слова та голос – більш нічого,
А серце б’ється, ожива,
Як їх почує!
08.10.2021 року відбувся І туристичний зліт закладів освіти Яворівської міської ради.Вітаємо учасників від нашого закладу,які гідно представили знання,вміння та навички у польових умовах і посіли четверте загальнокомандне місце.Зокрема,вітаємо Коцун Вікторію (9клас) і Федунь Мар’яну (7 клас),які вибороли третє місце (азимутальне знімання місцевості).
Протягом вересня учні активно долучилися до акції “Монетки дітям” та зібрали їх на суму 232 грн. 50 коп.Усі кошти було перераховано на рахунок благодійного фонду “Таблеточки”. Дякуємо всім,хто взяв участь в акції.
Мир – головна цінність для кожного з нас. 21 вересня в школі було проведено низку заходів до Дня миру
17 вересня учні нашої школи взяли участь у Всесвітній екологічній акції з нагоди Дня прибирання
Звіт про збір коштів на лікування львів’янки Вікторії Полюги в рамках благодійної акції “Квіти зів’януть,а життя розквітне”(01.09.2021 р.)
Свято Першого дзвоника
23 СЕРПНЯ УЧНІ ВІДЗНАЧАЛИ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА
Свято останнього дзвоника
НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МАТЕРІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ 1-4 КЛАСІВ ВИГОТОВЛЯЛИ ЛИСТІВКИ ДЛЯ СВОЇХ НАЙРІДНІШИ















































































































































































































































































































































































































































